Různé

Oznámení

Nevyzvednutá vysvědčení jsou k dispozici na sekretariátu školy v těchto termínech:

2. a 3. července 2018 v době od 8.00 do 10.00 hodin

28. srpna 2018 v době od 11.00 do 13.00 hodin

29. – 31. srpna v době od 8.00 do 10.00 hodin

VIDA

Kvarta v brněnském světě techniky

Kvarta v brněnském světě techniky

Dne 26. června se naše třída kvarta s panem profesorem Dvorským vypravila do Brna za účelem návštěvy Zábavního vědeckého parku VIDA , kterou vyhrála skupinka soutěžících z naší třídy v U6!

Read the rest of this entry »

Dětský den na Bigy

Dětský den na BiGy

Dětský den na BiGy

Úterní odpoledne 19. června patřila zahrada, hřiště a tělocvična Biskupského gymnázia v Ostravě dětem jak z gymnázia, tak z okolí školy a z ostravských farností. Tercie B pro ně připravila Dětský den na BiGy ve znamení Šmoulů. Čas mezi stanovišti dětem přímo letěl. Čekalo jich na ně jedenáct plus jedno a několik doprovodných aktivit. Read the rest of this entry »

Vítkovskem na kolech aneb cykloturistický kurz ostravského BiGy

Cyklokurz BiGy

Cyklokurz BiGy

Ve dnech 11. 6. – 15. 6. proběhl cykloturistický kurz v oblasti Zálužného u Vítkova, kterého se zúčastnili studenti tříd sexty A, B a II. ročníku. Každá třída měla na starost zhruba dvouhodinový program na jeden večer. Hráli jsme různé hry a velmi dobře jsme se bavili. Read the rest of this entry »

Úspěchy studentů BIGY v matematických soutěžích

Účastníci matematických soutěží

Účastníci matematických soutěží

Jako každý školní rok, tak i letos v červnu jsme vyhodnotili výsledky matematických soutěží a odměnili nejúspěšnější studenty. V březnu se všichni studenti nižšího gymnázia a zájemci z vyššího gymnázia zúčastnili tradiční soutěže Matematický klokan. Mimořádný úspěch zaznamenala vítězka školního i okresního kola Viktorie Jurišicová ze sekundy, která se se ziskem plného počtu 120 bodů v rámci celostátního kola umístila na 4. místě.

Read the rest of this entry »