Školní akce

ZAHRADNÍ SLAVNOST

Zahradni slavnost

Návštěva Hrabyně

Kvarta na vyhlídce památníku v Hrabyni

Kvarta na vyhlídce památníku v Hrabyni

V pátek 13. 4. se naše třída kvarta vydala společně s panem profesorem Stuchlým na výpravu do Hrabyně, kde hlavním bodem programu byla návštěva Slezského národního muzea, konkrétně Národního památníku II. světové války.

Read the rest of this entry »

SPECIÁLNÍ TÝDEN

IMG_2031

BiGy na přehlídce v Odrách

BARband na přehlídce v Odrách

BARband na přehlídce v Odrách

Letos se konal v Odrách jubilejní 25. ročník celostátní přehlídky církevních škol v zájmové umělecké činnosti a i naše škola zde měla své zastoupení. Do čtvrtečního programu byla zařazena hudební skupina s názvem BARband, která vystoupila již minulý měsíc na školní akademii. Jmenovitě šlo o Elišku Machalovou (zpěv) z 2. ročníku, Vojtu Stuchlého (zpěv a kytara) a Jana Svojanovského (kytara a zpěv) ze 4. ročníku, Štěpána Chrásteckého (baskytara) ze sexty A, Šimona Zajace (klávesy) z tercie A, vše pod vedením Metoděje Kříže (bicí) ze sexty A. Read the rest of this entry »

Den učitelů na BiGy

Den učitelů na BiGy

Den učitelů na BiGy

V pátek 23. 3. 2018 se na naší škole, jako již každoročně, konal Den učitelů. Současní studenti i absolventi školy si pro žáky připravili celkem 14 přednášek s tématy z různých odvětví a každý student si mohl vybrat čtyři přednášky. Read the rest of this entry »