sportovní zprávy

Futsalisté v Polsku

Futsalisté Biskupského gymnázia v Ostravě potvrdili své kvality na turnaji v Polsku

5. října 2010 reprezentovalo sedm  futsalistů Biskupského gymnázia v Ostravě svou školu, město, kraj a republiku na III. mezinárodním turnaji v halové kopané O pohár Stanislawa Mastalerza v polských Piekarach Śląskich.

V turnaji družstvo vedl spirituál školy P. Jan Larisch, školu opět reprezentoval osvědčený tým ve složení Marek Beyer, Karel Ďásek a Petr Muroň z oktávy, Martin Blokša a Ondřej Maršálek ze septimy, Josef Chorovský ze III. ročníku a Jan Janoš z I. ročníku.

Po kvalitním výkonu ve velmi vyrovnaných zápasech tým školy turnaj vyhrál a do Ostravy spolu se zlatými medailemi přivezl i pohár vítězů.

Náš dík patří organizátorům turnaje a hlavně Vám, chlapi!

Za kabinet TV Pavel Stuchlý

Plesenská 20

plesna 20Dům dětí a mládeže Ostrava – Poruba ve spolupráci s SK Jiří Team Ostrava pořádal 2. ročník cyklistického závodu družstev ostravských SŠ. Naše družstvo, ve složení Viktor Šodek, Jiří Doležel, Jan Bartko, Irena Hlaváčová, Tereza Sosnová, všichni z oktávy a Tomáš Novotný z III. ročníku, bylo oslabeno o chybějícího jednoho člena, se přesto umístilo na hezkém 6. místě z celkového počtu devíti družstev. Za vzornou reprezentaci děkujeme.

Turnaj gymnázií v malé kopané

29. září uspořádalo Gymnázium Olgy Havlové dlouho očekávaný turnaj gymnázií v malé kopané. Přes velmi nepříznivé počasí a bez našeho klíčového hráče Lukase Mellwiga se náš tým probojoval druhým místem v turnaji do městského finále, které proběhne na jaře. O úspěch se pod vedením profesora Romana Burdy zasloužili tito reprezentanti: Marek Beyer, Karel Ďásek a Petr Muroň z oktávy, Martin Blokša a Ondřej Maršálek ze septimy, Josef Chorovský ze III. ročníku a Jan Janoš z I. ročníku.

Hoši, gratulujeme!!!